Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
Список документів для проходження переддипломної практики http://stu.cn.ua/staticpages/praktika/
2
28 квітня 2015 року в ЧНТУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі»

СЕКЦІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ почне свою діяльність о 15:00 ауд. 126, корп. 1

Голова секції: В.І. Скоробогатова, проф.
Секретар: І.Ю. Гулак
Темі докладів:
1. Використання автоматичних секціонуючих роз’єднувачів та визначення раціональних місць їх встановлення в мережах з джерелами розосередженої генерації
І.В. Діхтярук, асп.
2. Урахування невизначеності щодо кількості та місць встановлення джерел розподіленої генерації при прийнятті проектних рішень
В.М. Бодунов, ст. викл.
3. Ітераційний метод розрахунку витрат потужності в проводах ЛЕП з урахуванням природно-кліматичних факторів
А.В. Галюга, асп.
4. Оцінювання електричних навантажень в діючих електричних системах для рішення задач компенсації реактивної потужності
Б.І. Кулик, ас.
5. Подвійний електричний шар у симетричних суперконденсаторах
Я.О. Сичікова, канд. фіз.-мат. наук
6. Оцінка ефективності шляхів зменшення втрат потужності на корону в ЛЕП напругою 330-750кВ
З.О. Тимошенко, студ. гр. ММ-101
Керівник Р.О. Буйний, доц.
7. Перспективи розвитку електроенергетики України щодо експорту електроенергії до енергосистеми Європи ENTSO-E
А.І. Олійник, студ. гр. ЕМ-111
Керівник Р.О. Буйний, доц.
8. Оцінювання втрат потужності в грозозахисному тросі повітряних ліній електропередавання
Х.П. Камінська, студ. гр. ММ-101
Керівник А.В. Красножон, канд.техн.наук
9. Порівняльна оцінка HVDC- та HVAC-ліній електропередавання за рядом критеріїв
І.В. Нікітін, студ. гр. ММ-101
Руководитель Р.А. Буйный, доц.
10. Енергетичний потенціал чернігівського полігону побутових відходів
Є.В. Зарецький,
Р.В. Костюченко, студ. гр. ЕМ-101
Руководитель В.М. Бодунов, ст.викл.


11. Функціональна модель імітатора елегазового вимикача напругою 330кВ
О.О. Деркач, студ. гр. ММ-101
Керівник А.Л. Приступа, доц.
12. Щодо необхідності врахування питань статичної стійкості при підключенні джерел розподіленої генерації до розподільних електричних мереж
Ф.О. Тютюнник, студ. гр. ММ-101
Керівник А.Л. Приступа, доц.
13. Визначення місць однофазних коротких замикань на лініях електропередавання 10 кВ
Є.М. Ятченко, студ. гр. ММ-101
Керівник В.М. Безручко, канд. техн. наук
14. Стенд для дослідження технологічних процесів при автоматизації управління тепловим об’єктом за допомогою приладів компанії OWEN
А.Ю. Строгий, студ. гр. ЕМ-121
Керівник В.М. Безручко, канд. техн. наук
3
Розклад занять викладачів на 2 семестр 2014-2015
          за адресою:
http://esim.stu.cn.ua/index.php?page=timetableteacher
4
Оголошення / Ліквідація заборгованостей
« Последний ответ от Безручко Вячеслав Михайлович Январь 05, 2015, 11:42:19 pm »
Слідкуйте за змінами у графіку ліквідації заборгованостей (у графіку можуть з'явитися додаткові консультації)

http://esim.stu.cn.ua/index.php?page=timetableteacher

график консультаций с 12.01-24.01.2015
5
Презентації представлені студентами груп:

Презентація студентів групи ММ-101
6
Графік консультацій викладачів ЕСіМ на 1 семестр 2014-2015
7
Розклад занять викладачів на 1 семестр 2014-2015 у форматі PDF
 А також за адресою:
http://esim.stu.cn.ua/index.php?page=timetableteacher
8
Вниманию студентов групп ЕМ-091 и ЗЕМ-081 22 и 23 мая 2014 г. в 15 00 в ауд. 126 состоится предзащита дипломных проектов.[/b]
При себе иметь все материалы по дипломному проекту (пояснительную записку, чертежи)

РОЗКЛАД
попереднього захисту дипломних проектів студентами факультету електронних та інформаційних технологій спеціальності 7.05070102 «Електричні системи і мережі» у 2013/14 навчальному році

22.05.2014
1.   Березан Юрій Сергійович
2.   Будаш Ірина Леонідівна
3.   Галета Ярослав Володимирович
4.   Голуб Богдан Андрійович
5.   Дерба Вiктор Вікторович
6.   Індик Ярослав Володимирович
7.   Ленько Олександр Володимирович
8.   Ткаченко Артем Сергійович
9.   Федоришин Михайло Анатолійович
10.   Фурлетов Григорій Володимирович
11.   Черевко Максим Анатолійович
12.   Лашко Сергій Сергійович
13.   Нікитенко Федір Володимирович
14.   Сикилінда Володимир Миколайович


23.05.2014
1.   Єфіменко Тимофій Володимирович
2.   Миненко Андрій Олександрович
3.   Стефановська Лілія Сергіївна
4.   Мозговий Ілля Миколайович
5.   Молодухо Олександр Олександрович
6.   Петренко Олександр Вікторович
7.   Стецько Марина Володимирівна
8.   Батицький Роман Вікторович
9.   Дерев’янко Сергій Вікторович
10.   Карпенко Олександр Миколайович
11.   Остап’юк Михайло Олександрович
12.   Поджарий Максим Сергійович
13.   Симонов Микола Анатолійович
14.   Цалуй Сергій Петрович

9
Графік навчального процесу ЧДТУ ЕМ
10
Графік учбового процесу ФЕІТ   2013-2014 н.р. 
Страницы: [1] 2 3 ... 10